ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΑCΗ SOCCER 2012 – Ζευγάρια Play off Κυριακής

Posted by

ΚΑΥΤΟ… ΘΕΑΜΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ

Δυνατές μονομαχίες, εκπληκτικό θέαμα, αλλά και αγωνία μέχρι το τελευταίο δευτερόλεπτο ήταν μερικά από τα στοιχεία που διέθετε η 3η ημέρα του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Βeach Soccer στην Παραλία Ραφήνας με διοργανωτές την Πανελλήνια Ένωση Βeach Soccer, τον Οργανισμό Λιμένα Ραφήνας, τον Δήμο Ραφήνας Πικερμίου την ΔΟΠΑΠ και τον Α.Ο. Τριγλίας.
Ο κόσμος απόλαυσε για μια ακόμη φορά τις εκπληκτικές παραστάσεις που δόθηκαν στην άμμο, ενώ δεν έλλειψαν και οι όμορφες παρουσίες.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:
Niaou – Αλιβερι 0-3 Α.Α.
Τhe Kings – Panthers 0-3 Α.Α.
Kini f.c. Ραουζαίος Π – Ηράκλειο
Σκόρερ
Kini f.c. Ραουζαίος Π
Παπαπαναγιώτου Γιώργος
Βελέντζας Γιώργος
Μανουδάκης Κυριάκος (2)
Ηράκλειο
Τσίγκας Σάκης
Daltons – Niaou 3-0 A.A.
Κοράκια – Cobra f.c. 3-0
Σκόρερ
Κοράκια
Μπόμπος (2)
Γιαννακόπουλος Χρήστος
Cobra f.c.

Una Manita – Botafongo 1-1
Σκόρερ
Una Manita
Σπέρτος Βασίλης
Botafongo
Αυτογκόλ
Αλιβέρι – Shark 0-3
Αλιβέρι

Shark
Βατικιώτης Ευάγγελος (2)
Πλατσιώτας Χρήστος
Golden Wolves – Barcelioma 3-3
Σκόρερ
Golden Wolves
Αλέξης Ρετζης (2)
Παύλος Τσοχαντάρης
Barcelioma
Μητρόπουλος Γιώργος (2)
Φλέγγας Σπύρος
santat – Διόνυσος 4-2
santat
Κώστας Βασος (2)
Λάνι Γιώργος
Οικονομόπουλος Γιώργος
Διόνυσος
Γεροντάκης Γιάννης (2)

ΤΑ ΕΔΩΣΑΝ ΟΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ

Κορμιά… έπεφταν την 3η ημέρα του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Βeach Soccer στην Παραλία Ραφήνας…

Όλες οι ομάδες έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό για να κατακτήσουν την πρόκριση, αλλά τελικά το “μαγικό χαρτάκι” πήραν οκτώ από αυτές.

Ο λόγος για τους Cobra, Santant, Una Manita, Kini, Hράκλειο, Α.Ο. Τριγλίας, Shark και Αλιβέρι.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

Niaou – Αλιβερι 0-3 Α.Α.

Τhe Kings – Panthers 0-3 Α.Α.

Kini f.c. Ραουζαίος Π – Ηράκλειο

Σκόρερ

Kini f.c. Ραουζαίος Π

Παπαπαναγιώτου Γιώργος

Βελέντζας Γιώργος

Μανουδάκης Κυριάκος (2)

Ηράκλειο

Τσίγκας Σάκης

Daltons – Niaou 3-0 A.A.

Κοράκια – Cobra f.c. 3-0

Σκόρερ

Κοράκια

Μπόμπος (2)

Γιαννακόπουλος Χρήστος

Cobra f.c.

Una Manita – Botafongo 1-1

Σκόρερ

Una Manita

Σπέρτος Βασίλης

Botafongo

Αυτογκόλ

Αλιβέρι – Shark 0-3

Αλιβέρι

Shark

Βατικιώτης Ευάγγελος (2)

Πλατσιώτας Χρήστος

Golden Wolves – Barcelioma 3-3

Σκόρερ

Golden Wolves

Αλέξης Ρετζης (2)

Παύλος Τσοχαντάρης

Barcelioma

Μητρόπουλος Γιώργος (2)

Φλέγγας Σπύρος

santat – Διόνυσος 4-2

santat

Κώστας Βασος (2)

Λάνι Γιώργος

Οικονομόπουλος Γιώργος

Διόνυσος

Γεροντάκης Γιάννης (2)

Α.Ο Τριγλίας – The Saints 6-2

Σκόρερ

Α.Ο Τριγλίας

Αρναρέλης Αλέξανδρος (4)

Μάντζης Βασίλειος

Παπαδόπουλος Αθανάσιος

The Saints

Μαρινάκης Γιάννης

Αυτογκόλ

Sparta leon – Αvra hotel 1-3

Sparta leon

Ατσάλης Βασίλης

Αvra hotel

Σουμελίδης Ανέστης

Τσαλιαγκος Βασίλης (2)

Avra hotel – Κοράκια 2-2

Σκόρερ

Avra hotel

Δεμερτζής Δημήτρης

Ευδοξιάδης Δημήτρης

Κοράκια

Γιαννακόπουλος Χρήστος

Κουρκούτης Αντώνης

Βotafongo – Santat 1-2

Σκόρερ

Βotafongo

Σκαφτούρος Παναγιώτης

Santat

Βιδάλης Γιώργος

Αυτογκόλ

Διονυσος – Una manita 1-6

Σκόρερ

Διονυσος

Πετράκης Νότης

Una Manita

Σπέρτος Βασίλης (2)

Κωνσταντόπουλος Βασίλης (2)

Μητρόπουλος Περικλής

Κλάδης Σπύρος

kini f.c. Ραουζαίος – Ρanthers 10-1

Σκόρερ

kini f.c. Ραουζαίος

Ξανθάκης Ιωσήφ (4)

Μανουδάκης Κυριάκος (4)

Παπαναγιώτου Γιώργος

Βελέντσας Γιώργος

Ρanthers

Γιώργος Βλάμης

Golden – Τhe Saints 4-1

Σκόρερ

Golden

Πάνος Πέρτσας (2)

Παραπανίδης Γιάννης

Μάκης Ράπτης

Τhe saints

Μαρινάκης Γιάννης

Σάββατο
10.30    Niaou     Αλιβερι 0-3
11.00    the Kings     Panthers 0-3
11.30    Kini f.c. Ραουζαίος Π     Ηράκλειο 4-1
12.00    Daltons     Niaou 3-0
12.30    Κοράκια     Cobra f.c. 3-0
13.00    Una Manita     Botafongo 1-1
13.30    Αλιβέρι     Shark 0-3
14.00    Golden     Barcelioma 3-3
14.30     santat     Διόνυσος 4-2
xxxxxx
15.30    Α.Ο Τριγλίας     The Saints 6-2
16.00    Sparta leon     avra hotel 1-3
16.30    Αλιβερι     Daltons 3-0 Α.Α.
17.00    niaou     shark 0-3 Α.Α.
17.30     Avra hotel    κοράκια 2-2
18.00    botafongo     Santat 1-2
18.30     Διονυσος     Una manita 1-6
19.00     kini f.c. Ραουζαίος     panthers 10-1
19.30    Golden     Τhe Saints 4-1

Τα ζευγάρια των προημιτελικών:

09.45 kini f.c. – Αλιβέρι

10.30 Shark – Hράκλειο

11.15 santat – Cobra

12.00 Una Manita – Α.Ο. Tριγλία

Ημιτελικοί

13.30

14.30

15.30 ακαδημίες

17.30 ΤΕΛΙΚΟΣ

18..30 Beach Soccer Hellas

Tags:
  • Share this post:
  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg

Comments are closed