Το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γερμανός Beach Soccer 2011 “πάει” Χαλκιδική- 2ο Μέρος

Posted by


 

Με τα δύο τελευταία παιχνίδια  ολοκληρώθηκε η 2η μερα του τουρνουά της Χαλκιδικής του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Γερμανός Beach Soccer  2011 που διεξάγεται στην παραλία των Νέων Μουδανιών στο beach bar Prive.

 

Dimitriadis Group – Joga Bonito

Δυνάτες μάχες σώμα με σώμα και αδιαπέραστες άμυνες ήταν το χαρακτηριστικό του αγώνα μεταξύ Dimiatriadis Group και Joga Bonito. Οι δύο ομάδες τελείωσαν ισόπαλες 1-1 το 1ο ημιχρόνο για να ολοκληρώσουν τον αγώνα και πάλι ισόπαλες 3-3 και να παρουν τον πρώτο τους βαθμό στο τουρνουά.

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡ:

Dimitriadis Group: Αρτάν Μέτα, Μάρκου Βασίλης, Μάρκου Αντρέας, Σοκόλ , Λαζάρου Μάρκος και Πέτρου Γιώργος (Σκόρερ: Μάρκου Αντρέας 2 και Λαζάρου Μάρκος)

Joga Bonito: Σουνάς Μιχάλης, Καρράς Δημήτρης, Χαρίσης Δημήτρης, Λιντζερινός Γιάννης, Άλντι Καπλάνης και Πανισκάκης Μανώλης (Σκόρερ: Χαρίσης Δημήτρης και,Πανισκάκης Μανώλης)

Mare Village – Copa Cabana

Η ομάδα των νέων των Μουδανιών (Μare Village) «υποδέχτηκε» την ομάδα από την Λάρισα (Copa Cabana) σε ένα συναρπαστικό παιχνίδι. Οι τυπικά φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με 3-0, όμως οι «πιτσιρικάδες» έδειξαν για ποιό λόγο αναδείχθηκαν 2οι στον Πέμπτο όμιλο της ΕΠΣ Μακεδονίας, χτυπώντας το παιχνίδι μέχρι και το τελικό σφύριγμα (2-4).

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΚΟΡΕΡ:

Mare Village: Ξάκης Κωνσταντίνος, Ξαρηγιάννης Χρήστος, Γρηγοριάδης Νίκος, Χαρταβέλλης Νίκος, Αθανασιάδης Ευστάθιος, Αλμανίδης Γρηγόρης, Καραλής Ηρακλής, Ξάκης Νυμφων, Καρυλίδης Γιώργος, Ντάση Κωνσταντίνος, Παπανίδης Ηλίας και Αλντο Ατσολ (Σκόρερ: Καρυλίδης Γιώργος και Αλντο Ατσολ)

Copa Cabana: Μπατζιόλας Γιάννης, Αλμυρούλης Χάρης, Σακέλλης Μηνάς, Νεράτζης Γιώργος, Μιαούδης Βαγγέλης, Λουπατατζής Χρήστος, Μπατζιόλας Παναγιώτης και Παπαθανασίου Λευτέρης (Σκόρερ: Αλμυρούλης Χάρης, Σακέλλης Μηνάς 2 και Μπατζιόλας Παναγιώτης)

 

Διαιτητές των σημερινών αγώνων ήταν οι: Χειμαριώτης Ηλίας, Άννινος Πολύδωρος και Κολοκυθάς Χρήστος

 

Το αυριανό πρόγραμμα:

 
11.30 Mare village Εκλεκτοί
12.00 Δίαυλος Copa Cabana
12.30 Ermis IFA Cuba
13.00 Mare village Δίαυλος
13.30 Ermis IFA Prive Bar
14.00 Cuda Hura Εκλεκτοί
14.30 prive bar Joga Bonito
15.00 Cuda Hura Δίαυλος
15.30 εκλεκτοί Copa Cabana
16.00 Cuda Hura Mare Village
16.30 Dimitriadis group Ermis IFA
17.00 Cuba Joga Bonito
17.30 Dimitriadis Group Ermis IFA
18.00 Cuda Hura Copa Cabana
18.30 Dimitriadis Group Cuba

 

 

Tags:
  • Share this post:
  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg

Comments are closed