Εντυπωσιακή προσέλευση κόσμου στην πρεμιέρα…

Posted by

του Πανελληνίου Πρωταθλήματος ΓΕΡΜΑΝΟΣ Beach Soccer στο beach bar ANEMOS στην Αλμυρή Κορινθίας

Πλήθος Κόσμου κατέκλυσε τις κερκίδες του γηπέδου beach soccer στο beach bar ANEMOS της παραλίας Αλμυρής του Δήμου Κορινθίων στην πρεμιέρα της 4ης Φάσης του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Γερμανός Beach Soccer 2011.

Εντυπωσιακούς αγώνες με πολλά γκολ και πλούσιο θέαμα είχαν την ευκαιρία να απολαύσουν οι θεατές που βρέθηκαν στο γήπεδο beach soccer που έχει στηθεί αυτές τις μέρες στην παραλία Αλμυρής.

Σήμερα (Πέμπτη)  το πρόγραμμα περιλαμβάνει τέσσερις αναμετρήσεις:

Άνεμος Beach Bar – Ελλάς Βέλος 5-6

Άνεμος γκολ: Περαχωρίτης 1, Πηιωάννου 1, κριαράς 1, Σπυρόπουλος 1, Ρεκλήτης 1

Ελλάς Βέλος γκολ: Θανασι 3, Αραπί 1, Γεωργίου 2

 

Μπυραρία – Όνειρα  1-3

Μπυραρία: Πιπινης 1

Όνειρα: Μπόρσης 1, Αράπογλου 2

 

Τενεάτης – Free café 3-3

Τενεάτης γκολ: Αντωνόπουλος, Ποτήρης, Μπαλάφας

Όνειρα γκολ : Μάρκελος Μ., Μάρκελος Θ, Ντούντο

 

Άνεμος beach bar – Νεμέα 2-1

Άνεμος γκολ: Ρεκλίτης

Νεμέα γκολ: Τότος

 

Το αυριανό  (Παρασκευή)  πρόγραμμα έχει ως εξής:

Παρασκευή 08-07-2011

16.00     Καζαμπλάνκα – Μπυραρία

17.00     Ελλάς Βέλου –    Νεμέα

17.30     Καζαμπλάνκα – Όνειρα

18.00     χαβαλένθια –     Όμπιλιτς

18.30     Μουρακάρι –     Free café

19.00     Gaspar-                Botafongo

19.30     Χαβαλένθια –    Golden Champions

Σάββατο
10.00 Τενεάτης Una manita
10.30 Καζαμπλάνκα Αφροδίτη Hotel
11.00 Νιάου Gaspar Boys
11.30 the saints Champions
12.00 Αφροδίτη Hotel Μπυραρία
12.30 Διόνυσος Botafongo
13.00 χαβαλένθια the saints
13.30 murakari una manita
14.00 nautica Ελλάς Βέλλου
15.00 Όμπιλιτς Champions
15.30 Νιάου Botafongo
16.00 Τενεάτης murakari
16.30 Διόνυσος Gaspar boys
17.00 nautica Νεμεα
17.30 Όμπιλιτς the saints
18.00 Αφροδίτη Hotel Όνειρα
18.30 free café una manita
19.00 Νιάου Διόνυσος
19.30 nautica Άνεμος


 

Η Πρώτη φάση των αγώνων  διεξάγεται σε 5 ομίλους των τεσσάρων οομάδων, την κυραική θα πραγματοποιηθεί η φάση των νοκ – Αουτ ενώ 6 η ώρα το απόγευμα ζωντανά από την ΕΤ-3  ο Μεγάλος Τελικός και αμέσως μετά ο αγώνας επίδειξης της Εθνικης μας ομάδας με τους all Stars της περιοχής.

Ομιλοι:

Α                             Β                                             Γ

1               Nautica                             Χαβαλένθια                       Αφροδίτη hotel

2              Ελλάς Βέλου                      Όμπιλιτς                             Μπυραρία

3              Άνεμος                                 the Saints                            Όνειρα

4              Νεμέα                                    Champions                         Καζαμπλάνκα

 

Δ E

1              Free café             Botafongo

2              Μουρακάρι       Gaspar boys

3              Τενεάτης             Διόνυσος

4              una Manita         Νιάου

 

 

Tags:
  • Share this post:
  • Facebook
  • Twitter
  • Delicious
  • Digg

Comments are closed